logo

İPEKYOLU’NDA YAZ SPOR KURSLARI DEVAM EDİYOR

İPEKYOLU’NDA YAZ SPOR KURSLARI DEVAM EDİYOR

 

İpekyolu Belediyesi ilçe sınırlarında yaz tatili boyunca toplamda 3 bin kişiye spor kursu hedefiyle başlattığı kurslarını sürdürüyor.

Zaferler Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi, Bostaniçi Toplum Merkezi, Karşıyaka Spor Kompleksi, Bahçıvan Kadın Spor Merkezi, Alipaşa Kadın Spor Merkezi, Cevdet Paşa Kadın Spor Merkezi ve Van Şehir Stadyumunda 9 farklı merkezde toplamda 17 branşta verilen kurslara yoğun ilgi devam ediyor.

Belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Merkezi tarafından verilen kurslarda futbol, basketbol, voleybol, hentbol, boks, kickboks, atletizm, running, reformer, trambolin, zumba, pilates, kardiyo, step- aerobik, futsal ve çim hokeyi gibi iddialı branşlar yer alıyor.

Ayrıca pilot okul olarak seçilen Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nde verilen Çim Hokeyi kursu ise Doğu Anadolu Bölgesi’nde sadece belediye tarafından hizmet veriyor.

Kurslara katılan kursiyerler ise İpekyolu Belediyesi bünyesinde yaz tatillerini verimli ve sağlıklı bir şekilde geçirdikleri için mutlu olduklarını, desteklerinden dolayı İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a teşekkür ederek kursların devam etmesini talep ettiler.

101 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ