logo

YAZAR AKTİVİST YILDIZ RAMAZANOĞLU GENÇLERLE BULUŞTU

YAZAR AKTİVİST YILDIZ RAMAZANOĞLU GENÇLERLE BULUŞTU

 

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı’nın himayelerinde başlatılan Akademi Van Projesi kapsamında Yazar Aktivist Yıldız Ramazanoğlu söyleşi düzenledi.

Çocuk ve gençlerin sanatsal, kültürel ve sportif yönlerinin gelişimi için birçok yeni projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi ünlü ressam, şair, yazar ve sanatçıları gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı’nın himayelerinde başlatılan Akademi Van Projesi kapsamında Yazar Aktivist Yıldız Ramazanoğlu Van İpekyolu Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi. Ramazanoğlu burada Yazar Fahri Tuna ile birlikte gençlere edebiyat, yazarlık ve sosyal konular hakkında bilgiler verdi.

Yaklaşık 2 saat süren söyleşinin ardından Ramazanoğlu Yüzüncü Yıl Üniversitesine giderek burada da bir söyleşi düzenledi. Genç Ofiste yapılan söyleşide Ramazanoğlu gençlere tecrübe ve bilgilerini aktararak edebiyat, sanat ve kitapları hakkında bilgi verip gençlerin sorularını cevapladı.

62 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ