logo

VAN’DA POLİKLİNİKLER MESAİ SONRASI DA HİZMET VERECEK

VAN’DA POLİKLİNİKLER MESAİ SONRASI DA HİZMET VERECEK

 

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Erciş Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi’nde bulunan belirli poliklinikler mesai sonrası da hizmet vermeye devam edecek.

Vatandaşların sağlık hizmetlerinden etkin bir şekilde faydalanabilmesi ve mevcut poliklinik hizmetlerinde yaşanan yoğunluğun azaltılması için Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Erciş Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi’nde bulunan belirli poliklinikler mesai sonrası da hizmet vermeye başlayacak.

İhtiyaca binaen Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Perinatoloji, Gastroenteroloji, Dahiliye, Romatoloji, Radyoloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Üroloji, Çocuk Cerrahi, Cildiye, Göz Hastalıkları ve Ortopedi poliklinikleri Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde saat 17.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde de Genel Diş Poliklinikleri Salı ve Perşembe günleri 17.00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek. Aynı şekilde Erciş Şehit Rıdvan Çelik Hastanesi’nde de Ortopedi, Kulak Burun Boğaz ve Göz hastalıkları poliklinikleri 17.00-20.00 saatleri arasında Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde mesai dışı hasta kabulüne başlayacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Van İl Sağlık Müdürü olarak atanan Op. Dr. Muhammed Tosun: “Vatandaşlarımız ilgili polikliniklerden randevularını normal randevularını aldıkları gibi MHRS üzerinden alabilir ve yine MHRS üzerinden hangi polikliniğin hangi gün mesai dışı hasta kabulü yapacağı bilgilerine ulaşabilir. Bu hizmetin yürütülmesinde desteklerini esirgemeyen hekim ve personel arkadaşlarımıza da teşekkür eder vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” söyledi.

89 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ