logo

Van’da 3 Kilogram Esrar ve 915 Gram Metamfetamin Ele Geçirildi

Van’da 3 Kilogram Esrar ve 915 Gram Metamfetamin Ele Geçirildi

Van Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, polis ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucunda Van’da 3 kilo 400 gram esrar ve 915 gram metamfetamin maddesi ele geçirildiği belirtildi. Uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerine yönelik çalışmaların devam ettiği ve 3 şüpheli hakkında yasal işlem yapıldığı ifade edildi.

Van’da polis ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda 3 kilo 400 gram esrar ve 915 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, il genelinde haksız kazanç sağlamak amacıyla uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara ve sokak satıcılarına yönelik yürütülen çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan çalışmalar neticesinde; 3 kilo 400 gram esrar ve 915 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Elde edilen uyuşturucu maddeler ile ilgili olarak 3 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapılmıştır” denildi.

51 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ